Leonīds Ribickis: «Jūs strādājat piecas reizes labāk nekā dāņi»

1. septembris, 2011

Ceturtdien, 1. septembrī, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Lielajā aulā rektors Leonīds Ribickis tikās ar mācībspēkiem un darbiniekiem. Rektors prezentācijas formā deva ieskatu gan universitātes iespētajā, gan nākotnes mērķos un vīzijās – īstermiņa un ilgtermiņa periodā.

Skatīt galeriju

1_sept-2011.jpgSavu svētku uzrunu RTU mācībspēkiem un strādājošajiem rektors akadēmiķis L. Ribickis sāka ar pateicības vārdiem savam priekšgājējam akadēmiķim Ivaram Knētam par 11 gadus ilgo un pacietīgo darbu viņa audzināšanā.

Leonīds Ribickis norādīja uz RTU mācībspēku augsto kvalitāti, salīdzinot ar Dānijas Alborgas Tehnisko universitāti, kuras budžets ir aptuveni piecas reizes lielāks, savukārt rezultāti, kas raksturo studentu kvalitāti – vienādi.

Uzrunas noslēgumā rektors sveica mācībspēkus un darbiniekus, uzsverotviņu nenovērtējamo ieguldījumu Rīgas Tehniskās universitātes attīstībā un studentu kvalifikācijas celšanā.

RTU Informācijas centrs

1. septembris, 2011 plkst. 12:29