Konkurss grantu shēmā «Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā»

7. marts, 2012

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir izsludinājusi pirmo konkursu grantu shēmā «Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā».

Tajā aicinātas piedalīties akreditētas Latvijas augstskolas un zinātniskās institūcijas.

Konkursā finansējumu var saņemt, lai:

• uzaicinātu Šveices pētniekus atsevišķu lekciju vai lekciju kursu pasniegšanai,
  • īstenotu pieredzes apmaiņu augstākajā izglītībā vai zinātniskajā darbā.

Grantu shēmas «Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā» atklātais konkurss paredzēts, lai attīstītu un paaugstinātu Latvijas augstskolu un zinātnisko institūciju potenciālu, veicinātu ilgtspējīgu sadarbību starp Latvijas un Šveices augstākās izglītības iestādēm un zinātniskajām institūcijām.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš: 2012. gada 30. aprīlis.

Konkursa nolikums un papildu informācija pieejama VIAA mājaslapas sadaļā: Šveices sadarbības programma, Šveices pētnieku aktivitātes Latvijā.

Kontaktinformācija: VIAA, Vaļņu iela 1 (4. stāvs), Rīga, LV-1050; tālr.: 67785424, e-pasts: v.lv.

7. marts, 2012 plkst. 12:52