Konkurss Francijas un Latvijas sadarbības programmā zinātnes un tehnoloģiju attīstības jomās

1. februāris, 2011

Izglītības un zinātnes ministrija izsludina konkursu 2012. gadam Francijas un Latvijas sadarbības programmā zinātnes un tehnoloģiju attīstības jomās «OSMOZE».

Konkursam var pieteikt pētniecības projektus visās fundamentālo un lietišķo pētījumu nozarēs, to skaitā arī humanitārās un sociālās zinātnēs. Konkursā var piedalīties universitātēs, zinātniskos centros un laboratorijās strādājošie zinātnieki, kā arī uzņēmumu pētniecības laboratoriju speciālisti.

Atklātā konkursa izsludināšana notiek reizi divos gados. Jaunu projektu pieteikumu iesniegšana līdz 2011. gada 30. aprīlim. «Osmozes» programmas komitejas sēde notiks 2011. gada decembrī Rīgā. Konkursa rezultātu izsludināšana – 2011. gada decembris. Projektu īstenošanas sākums – 2012. gada 1. janvāris.

Bilaterālās sadarbības programmas mērķis ir veicināt Latvijas un Francijas zinātnisko centru un laboratoriju, kā arī universitāšu sadarbību zinātniskās izpētes un tehnoloģiju attīstības jomās.

Kontakti: Kaspars Karolis, Zinātnes, tehnoloģiju un inovāciju departamenta vecākais referents, Vaļņu iela 2, Rīga, LV 1050, +371 67047996, e-pasts: v.lv

1. februāris, 2011 plkst. 15:02