Kļūsti par līderi jau šodien!

7. maijs, 2012

Izmanto lielisku iespēju un kļūsti par līderi!

BEST-Rigaaicina pieteikties studentus vienas dienas apmācību treniņam  par tēmu prezentēšanas un komunikācijas prasmes, kas norisināsies šā gada 12. maijā plkst. 10 Rīgas jauniešu centra «Kaņieris» telpās (Kaņiera iela 15, 2. stāvs). Izmantojot neformālās mācīšanās metodes, pieredzējuši treneri stāstīs un rādīs praktiskus piemērus kā uzstāties auditorijas priekšā, kā labāk nodot savu vēstījumu klausītājiem un veidot veiksmīgu komunkāciju.

Seminārs tiek rīkots saisībā ar projektu «Students šodien, līderis jau rīt!».  Projekta mērķis ir attīstīt Rīgas Tehniskās universitātes studentu sociālās prasmes, tādējādi veicinot jauniešu izaugsmi un konkurētspēju darba tirgū. BEST-Riga rīkos trīs vienas dienas apmācību seminārus – treniņu ciklus.

Vietu skaits ir ierobežots (25), tāpēc gaidīsim Tavu motivācijas vēstuli, kāpēc tieši Tev jāpiedalās šājā apmācību treniņā, uz u.lv līdz 10. maijam. Rezultātu paziņošana līdz 11. maijam.

Projekts «Students šodien, līderis rīt» tiek rīkots ar Eiropas Savienības struktūrfondu 3. mērķa «Eiropas teritoriālā sadarbība» Centrālā Baltijas jūras reģiona INTERREG IVA pārrobežu sadarbības programmas 2007.–2013. gadam projekta «Youth Space» atbalstu.

BEST-Riga

7. maijs, 2012 plkst. 10:25