Ķīles pilsētas dome aicina RTU studentus pieteikties stipendijām

24. septembris, 2009

Ķīles pilsētas dome un Christian-Albrechts-Universität zu Kiel (Vācija) aicina RTU studentus līdz 2010. gada 5. februārim pieteikties šādām stipendijām:

24.09.2009.

Gada stipendijas studijām Christian-Albrechts-Universität 2010./11. akadēmiskajā gadā.

Stipendijas domātas teoloģijas, jurisprudences, ekonomikas un sociālo zinātņu, humanitāro zinātņu, matemātikas, dabas zinātņu un lauksaimniecības zinātņu studentiem sākot no otrā kursa. Pretendentiem uz šo stipendiju ir labi jāpārvalda vācu valoda un jāiesniedz zināšanas apliecinošs sertifikāts.

Stipendija apjoms - 650 eiro mēnesī. Patstāvīgi jāapmaksā apdrošināšana (apm. 50 eiro mēnesī), dzīvošana studentu kopmītņu istabiņā (apm. 180–220 eiro mēnesī) un ceļa izdevumi. Stipendiju piešķir laika posmam no 1.10.2010 līdz 31.07.2011. Pagarinājums nav iespējams.

Daļēja stipendija divu gadu maģistra studijām Christian-Albrechts-Universität Inženierzinātņu fakultātē.

Stipendijas paredzētas studijām sekojošās maģistrantūras programmās:

Pretendentiem nepieciešamas labas angļu valodas zināšanas, kuras apliecina TOEFL vai IELTS sertifikāti.

Daļējās stipendijas apjoms – 540 eiro mēnesī. Stipendija tiek piešķirta 2010./11. akadēmiskajam gadam ar iespēju pagarināt un pabeigt pilnu maģistrantūras programmu. Patstāvīgi jāapmaksā apdrošināšana (apm. 70 eiro), dzīvošana studentu kopmītņu istabiņā (apm. 180-220 eiro mēnesī). Ir iespēja pieteikties apmaksātam darbam universitātes laboratorijās.

Stipendija studijām doktorantūras programmā «Kvantitatīvā ekonomika».

Programma paredzēta 3 gadiem. Stipendiju piešķir pirmajam gadam, un pastāv iespēja to pagarināt, ja 1. studiju gads ir bijis veiksmīgs. Pretendentiem jābūt maģistra grādam ekonomikā (var būt arī uzņēmējdarbības vadībā, matemātikā vai fizikā), kā arī nepieciešamas labas angļu valodas zināšanas, kuras apliecina TOEFL vai IELTS sertifikāti.

Stipendija apjoms – 700 eiro mēnesī. Patstāvīgi jāapmaksā apdrošināšana (apm. 70 eiro mēnesī), dzīvošana studentu kopmītņu istabiņā (apm. 180–220 eiro mēnesī) un ceļa izdevumi.
Papildinformācija: www.economics.uni-kiel.de/phd.

Vairāk informācijas un pieteikuma anketas:
RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentā
Kaļķu iela 1–307, tālr. 67089314

24. septembris, 2009 plkst. 12:37