Karjeras dienas apmeklētāji novērtē aktīvākos un atraktīvākos uzņēmumus

27. februāris, 2019
Foto: Artis Mihailovs, RTU

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Karjeras dienu, kas šogad pulcēja 140 uzņēmumus no 37 dažādām nozarēm, apmeklēja aptuveni 2000 RTU un citu augstskolu studenti. Šogad izstādes apmeklētāji visaugstāk novērtēja uzņēmuma «Accenture» stendu, «Kurbads» saņēma dalībnieku simpātiju balvu, bet Valsts ieņēmumu dienests (VID) atzīts par studentiem draudzīgāko iestādi.

RTU Karjeras dienas otrs apmeklētāju augstāk novērtētais stends šogad bija uzņēmuma «Printful», bet trešais – «Tele2». Studentiem draudzīgākie uzņēmumi noteikti pēc aizvadītajā gadā noslēgto prakses līgumu skaita, un aiz VID ierindojās «A.B.C.», bet trešajā vietā – uzņēmums «Binders».

Karjeras diena šogad norisinājās 22. februāri un šogad pirmo reizi bija starptautiska. Līdztekus kuplajam uzņēmumu pulkam, kurus studenti varēja iepazīt klātienē, norisinājās arī dažādi izglītojoši karjeras izziņai veltīti pasākumi.

RTU Karjeras dienu atbalstīja: MSC Shared Service Center Riga, SIA «Atea Global Services», SIA «Evolution Latvia», VISMA, AS «Emergn», «Printful Latvia AS», SIA «Kronus». Informatīvi atbalsta: Karjeras un izglītības portāls SIA «Prakse.lv», SIA «CVO Recruitment Latvia», SIA «CV-Online Latvia».

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

27. februāris, 2019 plkst. 12:52