«Jauna Nianse» un «Vox animae» sniegs koncertu RTU

4. novembris, 2011

20. novembrī plkst. 16 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) galvenajā ēkā, Kaļķu ielā 1, Mazajā zālē RTU vokālais ansamblis «Jauna Nianse» un kamerkoris «Vox animae» sniegs koncertu «Tautas.Dziesmas».

Koncerts Latvijas valsts svētku noskaņās divu jauniešu kolektīvu izpildījumā apmeklētājiem piedāvās ieklausīties skaistākajās dažādu tautu dziesmu apdarēs, latviešu garīgās mūzikas pērlēs un mūsdienīgu, iemīļotu dziesmu aranžējumos. «Vox animae» un «Jauna nianse», kopīgi muzicējot, mēģinās noskaidrot, ko meklējam mūzikā, reizē apzinoties, cikdažāda tā ir un cik dažādi esam mēs, tomēr vēloties pierādīt – dziesma spēj vienot cilvēkus to izjūtās.

«Jauna Nianse» ir viens no labākajiem Rīgas vokālajiem ansambļiem, tā mākslinieciskā vadītāja kopš 2003. gada ir Antra Dreģe. Vokālā ansambļa repertuāru veido gan tautas dziesmas, gan populāras «evergreen» melodijas, gan teatrāli uzvedumi bērniem un pieaugušajiem.

Kamerkoris «Vox animae» ir radošā ceļa sākumā. Šobrīd tā kodolu veido muzikāla domubiedru grupa, kas ar māksliniecisko vadītāju Sindiju Druvu un diriģenti Elīzu Hvani priekšgalā gatavi doties ceļā, lai parādītu un pierādītu sevi. Pirmais solis jau sperts – šovasar kamerkoris ieguva otro vietu 2. starptautiskajā garīgās mūzikas festivālā un konkursā «Laudate Dominum 2011» Viļņā, Lietuvā.

Ieeja koncertā bez maksas.

RTU Informācijas centrs

4. novembris, 2011 plkst. 15:19