Izsludināta pieteikšanās ERAF aktivitātē «Atbalsts zinātnei un pētniecībai»

12. marts, 2013

Izglītības un zinātnes ministrija ir izsludinājusi otro projektu iesniegumu atlases kārtu ERAF 2. 1.1.1. aktivitātē «Atbalsts zinātnei un pētniecībai».  Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš: 2013. gada 27. maijs.

Kopējais 2.1.1.1.aktivitātes «Atbalsts zinātnei un pētniecībai» otrās projektu iesniegumu atlases kārtas ietvaros pieejamais Eiropas Reģionālās attīstības  fonda līdzfinansējums ir 9067 598 latu.

Projekta iesniegums sagatavojams saskaņā ar 2013. gada 3. janvāra Ministru kabineta noteikumiem  Nr. 14 «Noteikumi par darbības programmas «Uzņēmējdarbība un inovācijas» papildinājuma 2.1.1.1.aktivitātes «Atbalsts zinātnei un pētniecībai» otro projektu iesniegumu atlases kārtu», kas  nosaka kārtību, kādā tiek organizēts Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansēto projektu iesniegumu konkurss un apstiprināto projektu īstenošana.

2013. gada 25. martā Rīgā notiks informatīvs seminārs par projekta iesnieguma sagatavošanu. Jautājumu par projekta iesnieguma sagatavošanu un dalības seminārā pieteikšana līdz 2013. gada 14. martam, nosūtot vēstuli uz elektroniskā pasta adresi v.lv. Atbildes uz iesūtītajiem jautājumiem tiks sniegtas semināra laikā. Informācija par semināra norises vietu un laiku tiks nosūtīta pēc dalības pieteikšanas.

RTU Zinātņu prorektora dienests

12. marts, 2013 plkst. 13:53