Izsludina stipendiju konkursu studijām augstskolā 12. klašu absolventiem

13. maijs, 2009

Rietumu Bankas labdarības fonds sadarbībā ar Latgales skolu atbalsta fondu «Veronika» izsludina stipendiju konkursu studijām augstskolā 12. klašu absolventiem. Pieteikties stipendijām ir aicināti tie Latgales reģiona 12. klašu skolēni, kuri plāno turpināt mācības augstskolās un kuri nāk no trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm. Vienas stipendijas apjoms ir Ls 800 un kopumā Rietumu Bankas labdarības fonds ir rezervējis līdzekļus 10 stipendijām. Abi fondi – Rietumu Bankas labdarības fonds un Latgales skolu atbalsta fonds «Veronika» – kuru misija ir labdarība un prioritārais darbības virziens bērni un jaunieši, ir apvienojuši spēkus, lai šajā mūsu valstij tik saspringtajā laikā, nestu pozitīvu vēstījumu sabiedrībā un savu iespēju robežās sniegtu atbalstu tiem jaunajiem censoņiem, kas neraugoties uz grūtībām vēlas turpināt izglītību augstskolā. Lai pieteiktos stipendiju konkursam, nepieciešams iesniegt CV, vispārēju informāciju par iesniedzēju, izziņu par trūcīgas vai maznodrošinātas ģimenes statusu, 12. klases 1. semestra liecības kopiju, motivācijas vēstuli un rekomendācijas, kurās pamatota iesniedzēja motivācija turpināt izglītību. Šos dokumentus ir jānosūta pa pastu līdz 31. maijam (pasta zīmogs), adresējot: Pieteikums stipendiju konkursam, Latgales skolu atbalsta fonds «Veronika», K. Valdemāra ielā 118-211, Rīgā, LV-1013. Saņemtie pieteikumi tiks vērtēti pēc iesniedzēja ģimenes sociāli materiālā stāvokļa, sekmēm, dalības un rezultātiem valsts olimpiādēs un konkursos, zinātnisko darbu lasījumos u. c. Ar papildu informāciju par stipendiju konkursu, tā nolikumu un iesniedzamajiem dokumentiem var iepazīties mājaslapā.

13.05.2009.

Papildu informācija:
Ligita Azovska,
Latgales skolu atbalsta fonda «Veronika» valdes priekšsēdētāja
E-pasts:
Romāns Mantrovs,
Rietumu Bankas labdarības fonda projektu vadītājs
E-pasts:
Tālr.: 67020567