Informācijas dienās varēs uzzināt par maģistrantūras studijām RTU

22. maijs
.
.
.

Kā dažādas nozares attīstīsies nākotnē un kādas prasmes būs nepieciešamas, lai sekotu līdzi tendencēm, kādas maģistrantūras studiju programmas piedāvā Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) un kāda ir studiju un pētniecības vide – to būs iespējams uzzināt pasākumu sērijā «Informācija par maģistrantūru RTU», kas notiks no 4. līdz 6. jūnijam visās RTU fakultātēs. Uzsverot inovāciju lomu RTU un Latvijas attīstībā, 4. jūnijā maģistrantūras pasākuma laikā RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātē tiks atklāta arī izstāde «Mūsu uzņēmumi veido nākotni», kas stāsta par deviņiem Latvijas jaunuzņēmumiem.

«Studiju turpināšana pēc bakalaura grāda iegūšanas ir kā personīgās un profesionālās dzīves vērtības palielināšana – jo augstāka izglītība, jo augstāki nodarbinātības un atalgojuma rādītāji un lielākas iespējas pielāgoties darba tirgus strauji mainīgajām prasībām. Lai iedrošinātu un motivētu tikko bakalaura grādu ieguvušos turpināt studijas vai industrijā strādājošos atsākt tās pēc ilgākas pauzes, pirmo reizi rīkojam īpašu pasākumu tieši potenciālajiem maģistrantūras studentiem,» stāsta RTU studiju prorektore Elīna Gaile-Sarkane. 

Pasākumā varēs iepazīties ar RTU piedāvātajām maģistrantūras programmām, kā arī apskatīt studiju vidi – auditorijas un laboratorijas.

Informatīvie pasākumi notiks:

6. jūnijā plkst. 15.00–18.00 Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultātē:

Arhitektūras un dizaina institūtā, Ķīpsalas ielā 6,  4. jūnijā plkst. 16.00–18.00 būs iespēja uzzināt informāciju par maģistra studiju programmu «Dizaina inženierija», kā arī uzzināt jaunākās tendences dizainā lekcijā «Viedie materiāli, ilgtspēja un dizains».

Inženierekonomikas un vadības fakultātē (IEVF), Kalnciema ielā 6, 4. jūnijā no plkst. 16.30 līdz 18.30 tinteresenti aicināti tikties ar fakultātes dekānu Jāni Cauni, Studiju atbalsta un lietvedības centra vadītāju Līgu Kamolu un studiju programmu direktoriem. Plkst. 16.30 ar J. Caunes un IEVF Ekonomikas un uzņēmējdarbības institūta docentes, Latvijas Privātā un iespējkapitāla asociācijas izpilddirektores Anitas Titovas uzrunu tiks atklāta arī izstāde «Mūsu uzņēmumi veido nākotni». Izstāde tapusi, sadarbojoties Latvijas Privātā un iespējkapitāla asociācijai un finanšu institūcijai «Altum». Izstādē varēs uzzināt vairāk par tādiem Latvijas jaunuzņēmumiem kā «Aerones», «BioEfekts», «Skin Bliss», «Naco Technologies», «Catalyco», «EMPYRIO», «inGain», «Cellbox Labs» un «WeedBot». 

Iepazīt IEVF studiju programmas un satikt studiju programmu direktorus visi interesenti varēs arī 5. jūnijā plkst. 17.00–18.30.

5. jūnijā plkst. 16.00–18.00 interesentus ar studiju programmām un nozares izglītības aktualitātēm iepazīstinās arī RTU Būvniecības un mašīnzinību fakultāte (BMF). Plkst. 16.00 BMF studiju prodekāne Marina Čerpinska iepazīstinās ar tendencēm augstākā līmeņa studiju programmās un ārvalstu pieredzi, kam sekos studiju programmu direktoru prezentācijas un ekskursijas laboratorijās. 

Dabaszinātņu un tehnoloģiju fakultātes informatīvā diena 6. jūnijā plkst. 15.00–18.00 iesāksies ar lekciju «Kur materiālzinātne satiekas ar bioloģiju?», bet turpināsies ar studiju programmu direktoru prezentācijām un ekskursijām laboratorijās. Pasākumi notiks Paula Valdena ielā 3.

Arī pārējās fakultātēs apmeklētājus gaida gan iepazīšanās ar fakultātes piedāvātajām maģistrantūras studiju programmām, gan tikšanās ar to direktoriem un ekskursija fakultātes telpās. 

Pirms pasākuma apmeklēšanas nepieciešams reģistrēties, aizpildot anketu.

Interesentiem, kas vēlas studēt maģistrantūrā Rīgas Biznesa skolā, ir iespēja pieteikties uz individuālu konsultāciju pie Maģistra programmu studentu servisa ekspertes Martas Vilkaušas (marta.vilkauš) vai reģistrēties interesentu sarakstā šajā formā.

Informācija – arī Facebook.  

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

22. maijs plkst. 18:00

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi