Ievēlēta jauna RTU SP valde

29. aprīlis, 2012

Piektdien, 27. aprīlī, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) piecu stundu garā RTU Studentu parlamenta (SP) kopsapulcē tika ievēlēta jauna RTU SP valde.

Valdes vēlēšanas notiek katru gadu aprīļa RTU SP kopsapulces laikā. Uz deviņām nodaļas vadītāja amatiem pretendēja desmit kandidāti. Jauns nodaļu vadītājs tika ievēlēts Ārējo sakaru nodaļā, Finanšu nodaļā, Kultūras nodaļā, Sabiedrisko attiecību nodaļā un Sporta nodaļā. Esošos amatus saglabāja Pašpārvalžu koordinēšanas nodaļas, Sociālo lietu nodaļas, Studiju nodaļas un Zinātnes nodaļas vadītāji.

Vēlēšanu rezultāti un jaunā SP valde:

• Ārējo sakaru nodaļas vadītāja – Danuta Jasmane (IEVF);

• Finanšu nodaļas vadītājs – Mārtiņš Pjalkovskis (IEVF);

• Kultūras nodaļas vadītāja – Mārtiņš Taulavičus (BF);

• Pašpārvalžu koordinēšanas nodaļas vadītāja – Līva Asere (EEF);

• Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja – Līga Lasmane (IEVF);

• Sociālo lietu nodaļas vadītāja – Baiba Cine (EEF);

• Sporta nodaļas vadītājs – Andris Grāpēns (ETF);

• Studiju nodaļas vadītājs – Kaspars Salenieks (DITF);

• Zinātnes nodaļas vadītāja – Arita Krēsliņa (MLĶF).

Balstoties uz jaunievēlēto valdi, RTU SP prezidents Juris Iljins, kurš pagājušajā gadā tika ievēlēts uz diviem gadiem, izvirzīja kandidātuuz viceprezidenta amatu, un tā ir Līva Asere, kuru vienbalsīgi apstiprināja kopsapulce.

Veiksmi, izturību, kreativitāti un neizzūdošu enerģiju, saglabājot esošās tradīcijas, radot jaunus projektus un aizstāvot studentu viedokli, jaunievēlētai RTU SP valdei!

RTU Studentu parlaments

29. aprīlis, 2012 plkst. 0:52