«Erasmus» stipendijas mācībspēkiem un administratīvajam personālam

30. septembris, 2011

Mācībspēku mobilitāte  RTU mācībspēkiem ir iespēja kā vieslektoriem doties braucienā uz RTU partneraugstskolām uz laika periodu no 1 dienas līdz 6 nedēļām. Apmaiņas brauciena optimālais ilgums ir viena nedēļa, to finansē «Erasmus» programmas stipendija. Vieslektora ieguldījumam jābūt neatņemamai partneraugstskolas studiju programmas daļai, minimālais lekciju apjoms – 5 akadēmiskās stundas. Mobilitāte iespējama tikai uz tām augstskolām, ar kurām RTU noslēgts «Erasmus» sadarbības līgums. Ja izvēlētā viesaugstskola nav RTU sadarbības augstskola, pastāv iespēja slēgt jaunu līgumu.

Personāla mobilitāte
Visiem RTU darbiniekiem, t. sk. mācībspēkiem, ir iespēja pavadīt no 1 līdz 6 nedēļām ilgu apmācības periodu RTU partneraugstskolā vai uzņēmumā(īss prakses periods, darba novērošana, seminārs u. tml.). To finansē «Erasmus» programmas stipendija. Mobilitāte iespējama tikai uz tām augstskolām, ar kurām RTU noslēgts «Erasmus» sadarbības līgums. Ja izvēlētā viesaugstskola nav RTU sadarbības augstskola, pastāv iespēja slēgt jaunu līgumu.

Stipendija

«Erasmus» stipendijas apjoms tiek aprēķināts, ņemot vērā Eiropas Komisijas noteiktos stipendiju limitus, attiecīgajā studiju gadāRTU piešķirtā finansējuma apjomu un stipendiātu skaitu. Stipendijas izmaksas pamats ir RTU rektora rīkojums. Iespējama arī daļēja vai pilnīga ceļa izdevumu kompensēšana.

2011./2012. studiju gadā plānotie apmaiņas braucieni jāīsteno līdz 2012. gada 30. septembrim.

Papildu informācija.

Interesentus lūdzam pieteikties RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentā Kaļķu ielā 1, 302. telpā līdz š. g. 25. oktobrim.

Informācija pa tālr. 67089055, 29449770, .

30. septembris, 2011 plkst. 9:39