Gandrīz 300 strādājošo apgūst RTU piedāvātās neformālās izglītības programmas

14. oktobris, 2019
Lielākā interese ir par programmēšanas valodas Java apguvi. Foto: pixabay.com

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) īstenotajās desmit neformālās izglītības programmās zināšanas un prasmes 25 tālākizglītības kursu grupās apgūst 290 strādājošie. Tas iespējams, patiecoties RTU dalībai Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) projektā «Nodarbināto personu profesionālas kompetences pilnveide», kas ļauj strādājošiem cilvēkiem iegūt jaunas, darba tirgū aktuālas zināšanas.

Šī ir projekta 4. kārta un tajā tālākizglītības kursus RTU īsteno Rīgā un Cēsīs. Dalība projektā ļauj RTU paplašināt savu piedāvājumu mūžizglītības jomā un piesaistīt universitātei ne tikai jauniešus, bet arī vecāka gadagājuma nodarbinātos.

No šī gada augusta līdz 2020. gada martam RTU piedāvā apgūt prasmes digitālajā mārketingā, 3D vizualizācijas AutoCad programmu dažādu izstrādājumu ražošanā apģērbu rūpniecībā, personas datu aizsardzībā un informācijas drošību, programmējamo kontrolleru pielietošanu, programmēšanas valodas Java un JavaScript un citās jomās. Vislielākā interese ir par programmēšanas valodas Java apguvi – šīs programmas apguvei nokomplektētas deviņas grupas.

Plašāka informācija

RTU Sabiedrisko attiecību departaments