«G4S Latvia» piešķir stipendiju RTU elektronikas maģistrantei

8. oktobris, 2009

Latvijā vadošās drošības risinājumu kompānijas AS G4S Latvia izsludinātajā konkursā par 2009./2010. gada mācību finansējumu uzvarējusi
Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) elektronikas maģistru programmas
studente Anna Litviņenko.

07.10.2009.

Kompānija G4S informē, ka stipendiāte A. Ļitviņenko ir iepazinusiesar drošības risinājumu kompānijas darbu un apsver iespēju savu maģistradarba tematu saistīt tieši ar šo jomu.

G4S jau vairākus gadus ir stabils augstāko mācību iestāžu partneris,studentiem piedāvājot prakses iespējas. «Neskatoties uz pašreizējosituāciju darba tirgū, pieprasījums pēc augsti kvalificētieminženieriem joprojām ir augsts. Piemēram, AS G4S Latvia dažādassarežģītības projektu realizācijā šobrīd nodarbināti vairāki desmitiinženieru, un nepieciešamība pēc šāda ranga speciālistiem notikti būsarī nākotnē,» informē Ilze Jermacāne, AS G4S Latvia Mārketinga unsabiedrisko attiecību dienesta vadītāja.
«Izsludinot konkursu mācībustipendijai, papildus uzņēmums ikvienu
interesentu aicināja izmantotarī prakses iespējas G4S Latvia. Esam
priecīgi par Artjomu Ščablinski,kurš šo iespēju izmantoja un prakses
laikā sevi labi parādīja, veicottehniķa pienākumus. Uzņēmums noteikti
būs atvērts uzņemt praksē RTUstudentus arī turpmāk,» saka I. Jermacāne.
AS G4S Latvia piešķirikmēneša stipendiju desmit mēnešu garumā: A. Ļitviņenko stipendijusaņems visu 2009./2010. studiju gadu – no septembra līdz jūnijam.

AS G4S Latvia ir vadošā drošības risinājumu kompānija Latvijā,nodarbinot vairāk nekā 1500 darbinieku. G4S uzņēmums Latvijā irpasaulē
lielākās drošības risinājumu kompānijas G4S plc grupasuzņēmums Latvijā.

RTU Informācijas centrs

8. oktobris, 2009 plkst. 0:33