Diskusija promocijas darba vadītājiem «Promocijas darba vadītāju brokastis»

23. aprīlis, 2012

Trešdien, 25. aprīlī, plkst. 9.30 RTU galvenajā ēkā, Kaļķu ielā 1, 201. telpā, notiks diskusija promocijas darba vadītājiem «Promocijas darba vadītāju brokastis», kurā viesosies profesors Joe Valacich no Arizonas Universitātes (ASV).

Uzklausot iepriekšējo diskusiju dalībnieku viedokļus par vēlamajiem tematiem nākamajām «Promocijas darba vadītāju brokastīm», sapratām, ka būtiski ir gūt citu valstu universitāšu promocijas darba vadītāju redzējumu un pieredzi. Tāpēc šoreiz «Promocijas darba vadītāju brokastīs» viesosies Joe Valacich no Arizonas Universitātes (ASV), kurš dalīsies pieredzē, kā norisinās un tiek vadīts studiju process Arizonas Universitātē, kā notiek promocijas darba vadītāja un doktoranta sadarbība, kā tiek definēta promocijas darba tēma. Paredzēta diskusija arī par sadarbības un studentu apmaiņas jautājumiem.

Diskusijā aicināts piedalīties ikviens promocijas darba vadītājs. Dalību lūgums iepriekš apstiprināt, sūtot e-pastu: vai piezvanot pa tālr. 67089870.

«Promocijas darba vadītāju brokastis» ir seminārs, kurā tiek aicināti piedalīties visi Rīgas Tehniskās universitātes promocijas darba vadītāji, lai kopīgi izrunātu aktualitātes doktora studiju organizēšanas procesā, kā arī lai dalītos pieredzē ar citiem vadītājiem un sinegtu ieteikumus jaunajiem promocijas darba vadītājiem.

Nākamās, šā semestra noslēdzošās, «Promocijas darba vadītāju brokastis» ir paredzētas 20. jūnijā. Tajās tiks runāts par doktorantu ikgadējās aptaujas rezultātiem un citiem tematiem, atsaucoties uz promocijas darba vadītāju ierosinājumiem.

RTU Doktorantūras skola

23. aprīlis, 2012 plkst. 15:18