Brazīlijas stipendiju programma «Zinātne bez robežām»

20. marts, 2012

Brazīlijas stipendiju programmas «Zinātne bez robežām» ietvaros ir iespējams pieteikties divu veidu pētniecības stipendijām darbam Brazīlijā.

Brazīlijas stipendiju programma paredzēta bakalaura, maģistra studiju programmu studentiem, pēcdoktorantūras un pieredzējušiem pētniekiem šādās jomās: inženierzinātne, matemātika, fizika, ķīmija, bioloģija, medicīna, datorzinātnes, farmācija u.c.

Programma paredz divu veidu pētniecības stipendijas darbam Brazīlijā:
1) jauni pēcdoktorantūras pētnieki var pieteikties uz pētniecības stipendijām. Vairāk informācijas.
2) starptautiski atzīti zinātnieki var pieteikties braucieniem uz Brazīliju, lai veidotu kopīgus projektus ar Brazīlijas pētnieku grupām. Projekta garums var būt līdz trim mēnešiem gadā, divus vai trīs gadus.

Pieteikšanās termiņi: 2012.gada 16.jūnijs.

Vairāk informācijas (portugāļu valodā).

Vairāk informācijas var iegūt «Science without borders» mājaslapā.

Stipendijas programmas informatīvajā bukletā.

Brazīlijas stipendiju programma «Zinātne bez robežām» radīta ar mērķi veicināt sadarbību starp Eiropas un Brazīlijas augstākās izglītības institūcijām.

20. marts, 2012 plkst. 16:07