Arhitektu diplomprojekti un gaisa pilis brīvdienām

27. janvāris, 2012

Tirdzniecības centrā Galleria Riga, Rīgā, Dzirnavu ielā 67, 6. stāvā, šā gada RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes absolventu diplomprojektu izstādes «Labdien! 40 jauno arhitektu stāsti» telpās brīvdienās durvis vērs maketēšanas un zīmēšanas darbnīca.

Skatīt galeriju

labdien_40_jaunie_arhitekti.jpgLatvijas arhitektu rindas šogad papildina 40 jauni kolēģi: Aleksandrs Čepiguss, Andra Pušmucāne, Austris Mailītis, Dace Bula, Dace Vigule, Dāvis Dobelis, Dāvis Graudiņš, Didzis Jaunzems, Egons Upmalis, Elīna Upe, Elīna Zālīte, Helmuts Kaugers, Ieva Māķena, Ilze Gromule, Ilze Rudzāte, Iveta Kukite, Ivo Inša, Jolanta Šaitere, Judīte Skujiņa, Juris Lugovskojs, Jūlija Skobelkina, Kalvis Bērzs, Kārlis Saltups, Kristaps Vītols, Kristīne Bērza, Kristīne Sečko, Laura Laudere, Līva Vilciņa, Līva Zilgalve, Maija Galeniece, Marija Moļiboga, Māris Bārdiņš, Mārcis Zilgalvis, Nataļja Doždeva, Raivis Liepiņš, Reinis Eikens, Reinis Prēdelis, Santa Grāvele, Uldis Āmars un Vladimirs Kalinko.

Viņu pieteikums profesionālajā laukā ir gana pārliecinošs un pārsteidz ar ģeogrāfiski plašu spektru – no Šaolin lidojošo mūku tempļa tālajā Ķīnā līdz Septītās dienas Adventistu dievnamam Saldū.

Jaunie arhitekti 28. un 29. janvārī un 3. un 4. februārī iepazīstinās izstādes apmeklētājus ar arhitekta profesiju un palīdzēs īstenot visfantastiskākās arhitektoniskās idejas. Lieli un mazi izstādes apmeklētāji varēs iejusties arhitekta lomā, zīmēt, līmēt un uzbūvēt kādu gaisa pili.
Maketēšanas un zīmēšanas darbnīca būs atvērta no plkst 11.

Diplomprojektu izstāde tirdzniecības centrā Galleria Riga  apskatāma līdz 16. februārim no plkst. 10–21. Tā tapusi, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda, SIA «Latvijas Mobilais Telefons» un arhitektu biroju «Sarma un Norde», «AB3D» un «Sestais stils» atbalstam.

RTU APF
Imanta Prēdeļa foto