Arhitektam J. Krastiņam piešķirts nozīmīgs valsts apbalvojums

2. novembris, 2011

RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes profesoram, Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenajam loceklim Dr. habil. arch. Jānim Krastiņam piešķirts nozīmīgs valsts apbalvojums.

Ordeņu kapituls par nopelniem Latvijas valsts labā profesoram piešķīris Atzinības krusta II šķiru.

Ar Atzinības krustu apbalvo par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta unizglītības darbā.

Profesors J. Krastiņš mūža lielāko daļu veltījis Rīgas arhitektūras vēstures izpētei un popularizēšanai, īpašu uzmanību veltot Rīgas jūgendstila arhitektūras mantojumam. Viņš ir vairāk nekā 600 zinātnisku un populārzinātnisku publikāciju, tai skaitā arī monogrāfiju, autors, aktīvi līdzdarbojas dažādās Latvijas un starptautiska mēroga profesionālajās institūcijās un piedalās jauno arhitektu izglītošanā.

Apsveicam profesoru ar piešķirto apbalvojumu!

APF

2. novembris, 2011 plkst. 15:29