APF diplomandu stāsti PechaKucha vol.19

31. janvāris, 2012

2. februārī plkst. 19 t/c Galleria Riga, Dzirnavu ielā 67, 6. stāvā, notiks PechaKucha vol.19, kurā RTU Arhitektūras un pilsētplānošanas fakultātes (APF) šā gada absolventi iepazīstinās ar saviem diplomprojektiem.

Klausītājiem tiks piedāvāti 14 stāsti:

Kristaps Vītols «Burāšanas centrs Ķīšezerā»
Laura Laudere «Pilsētvides stratēģija applūstošo dārzu teritorijā Rīgas – Jūrmalas ūdensceļā»
Māris Bārdiņš «Sporta komplekss pasaules čempionātam biatlonā Priekuļos»
Jūlija Skobelkina «Mākslas komunikāciju centrs VEF»
Ilze Rudzāte «Radošo apvienību komplekss Labragā»
Uldis Āmars «Ķīšezera dienvidu ūdensmalas teritorijas revitalizācija – lidlaivu centrs»
Dace Bula «Ķīpsalas jūrniecības centrs»
Līva Zilgalve «Dievnams Saldū»
Austris Mailītis «Šaolin lidojošo mūku templis»
Kristīne Bērza «Integratīvās medicīnas centrs Liepājā»
Mārcis Zilgalvis «Katoļu draudzes garīgais centrs Ādažos»
Dāvis Graudiņš «Jūrmalas centra publiskās telpas attīstība»
Reinis Prēdelis «Ilgtspējīga saimniecību kopiena Vecpiebalgas novada Inešu pagastā»
Kārlis Saltups «Ilgtspējīga saimniecību kopiena Vecpiebalgas novada Inešu pagastā»

Ieeja bez maksas.

PechaKucha ir īsu lekciju vakars, kurā ar savu radošo darbību iepazīstina mākslinieki, dizaineri, arhitekti u. c. Lai izvairītos no nevajadzīgi gariem skaidrojumiem un liktu autoram koncentrēties uz būtiskāko, ir ieviests 20x20 formāts. Tas nozīmē, ka katrā prezentācijā tiek demonstrēti 20 attēli, katrs 20 sekundes, kas kopā veido 6'40" – pietiekami daudz lai prezentētu sevi un savas idejas un pietiekami maz lai negarlaikotu skatītājus. Piedalīties ar nepilnas septiņas minūtes garo 20x20 formāta lekciju var ikviens, kam ir kāda jauna ideja vai projekts, interesanta pieredze vai vēlme paust savu viedokli par kādu aktuālu tēmu. Skatītājiem šī ir iespēja uzzināt par citu paveikto no viņiem pašiem, nevis no žurnālista vai kritiķa.

PechaKucha Night Latvijā iniciatori un autorizētie rīkotāji kopš 2007. gada ir Sampling.lv.

PechaKucha Night koncepta autori ir arhitektu birojs «Klein Dytham architecture», kas to aizsāka 2003. gadā Tokijā.

PechaKucha Night ® is a registered trademark.
pecha-kucha.lv
twitter.com/pechakucha_lv
facebook.com/PechaKuchaRiga

Līdz 16. februārim t/c Galleria Riga apskatāma RTU APF absolventu diplomprojektu izstāde «Labdien! 40 jauno arhitektu stāsti». Tā tapusi, pateicoties Valsts Kultūrkapitāla fonda, SIA «Latvijas Mobilais Telefons» un arhitektu biroju «Sarma un Norde», «AB3D» un «Sestais stils» atbalstam. Skatītāji tiek gaidīti no plkst. 10–21. Sestdien un svētdien plānoti īpaši pasākumi bērniem.

31. janvāris, 2012 plkst. 10:09