Apbalvo labākos 54. RTU studentu zinātniskās un tehniskās konferences dalībniekus

14. maijs, 2013

Otrdien, 14. maijā notika 54. RTU Studentu zinātniskās un tehniskās konferences noslēguma plenārsēde, kuras laikā tika apbalvoti 100 labāko referātu autorus.

Skatīt galeriju

rtu_54_sztk_plenarsede_24.jpg

Kopumā konferencē piedalījāsap 1000 studentu, uzstājoties ar akadēmiskā gada laikā sagatavotiem zinātniskiem referātiem. Labāko darbu autori noslēguma plenārsēdē saņēmaAtzinības rakstus un RTU Studentu parlamenta sarūpētas balvas.

Plenārsēdē uzrunu teica RTU zinātņu prorektors profesors Tālis Juhna. Netradicionālas prezentācijas piemēru demonstrēja konkursa «ResearchSlam» fināliste, RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijasfakultātes doktorante Inese Šūpulniece ar prezentāciju «Biznesa procesupersonalizēšana uzņēmumu sistēmās».

54. RTU Studentu zinātniskās un tehniskās konferences darbs notika RTU fakultātēs pavisam 51 sekcijā.Ikgadējā konference sākās  8. aprīlī ar Tekstilmateriālu tehnoloģiju undizaina sekciju, savukārt 10. maijā to noslēgs Elektrisko mašīnu un aparātu sekcija.

Konferences plenārsēdi organizē RTU Studentu parlamenta Zinātnes nodaļa.

RTU zinātņu prorekrora dienests

14. maijs, 2013 plkst. 17:37