Aizvadīta trešā RTU studentu nometne «Step by Step: How to be the Best of the Best»

14. augusts, 2012

Trīs dienas no 10.–12. augustam 50 RTU studenti pulcējās RTU Karjeras centra un BEST-Riga rīkotajā nometnē Jelgavas novada «Jaunlīdumos», lai attīstītu savas sociālās prasmes starptautisku BEST treneru  un RTU lektoru vadībā.

Studenti pavadīja neaizmirstamu nedēļas nogali, apgūstot tādas prasmes kā līderība, radošās domāšanas metodes, prezentācijas prasmes, projektu un pārmaiņu  vadība un vēl daudzas citas. Pasākumā valdīja starptautiskaaura, jo ne tikai nometnes aktivitātes notika angļu valodā, bet arī treneri bija no ārvalstīm – Itālijas un Čehijas.

Papildus treniņu programmai studentiem bija iespēja iegūtās zināšanas pielietot arī praksē, risinot dažādu problēmu situācijas analīzes (Case Study) uzdevumus, piedaloties uzņēmumu «FIMA» un «ATEA Services & Software»  vadītajās lekcijās un diskutēt par dažādiem jautājumiem, ar kuriem uzņēmumi sastopas ikdienas darbā.

Dalībniece Zane nometni raksturo kā: «Lielisku iespēju lietderīgi pavadīt brīvdienas attīstot sevi. Iegūtās zināšanas un praktiskie treniņi būs pielietojami turpmāk, jau šobrīd varu saskatīt kur iegūtā pieredze noderēs. Jauki iepazīt foršus cilvēkus ne tikai no savas fakultātes, bet arī no visa RTU».

RTU Karjeras centrs un BEST-Riga pateicas «ATEA Services & Software», «FIMA», Rīgas Rotari klubam, Jelgavas novada domei, «Coca-Cola Hellenic», «Dansukker», «Fazer» un «Pērnes čipšiem» par nometnei sniegto atbalstu.

RTU Karjeras centrs

14. augusts, 2012 plkst. 10:04