Aicina RTU darbiniekus uz semināru «Pozitīvā pieeja pasniedzēja un studenta sadarbībā»

12. septembris, 2014

Otrdien, 23. septembrī, no plkst. 15 līdz 17 Rīgā, Āzenes ielā 18, 115. auditorijā, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) darbinieki aicināti piedalīties seminārā «Pozitīvā pieeja pasniedzēja un studenta sadarbībā».

Seminārā tiks apskatīta pozitīvās komunikācijas nozīme, savstarpējas pozitīvas attieksmes loma mācību sasniegumu celšanā, kā arī izdegšanas sindroma pirmās pazīmes.

Praktiskie vingrinājumi ļaus apzināt īpašības, kas rada priekšrocības vai problēmas sadarbības procesā, apzināt raksturīgākās kļūdas un iespējamās barjeras komunikācijā.

Semināru vadīs Jauniešu un vecāku karjeras informācijas un konsultēšanas centra vadītāja, karjeras konsultante Inta Lemešonoka.

Pieteikšanās semināram notiek elektroniski, aizpildot anketu. Vietu skaits ierobežots. Pēc elektroniskas pieteikšanās, saņemsiet atbildes e-pastu par dalības apstiprināšanu.

Semināru organizē RTU Karjeras centrs. Papildu informāciju var saņemt, sūtot jautājumus uz e-pastu: .

RTU Karjeras centrs

12. septembris, 2014 plkst. 14:35