Aicina pieteikties konkursam «Vides zinātnes balva»

2. oktobris, 2012

Dalībai konkursā var pieteikties līdz 2012. gada 14. oktobrim, nosūtot pieteikumu uz VZIP sekretariātu ar norādi «Vides zinātnes balva 2012» – VZIP, Kronvalda bulvāris 1–022. kabinets, Rīga, LV-1010 vai elektroniski parakstītu pieteikumu un pavaddokumentus arhivētā faila formātā (ZIP, RAR) uz e-pastu līdz 2012. gada 14. oktobrim.

Konkursam var pieteikties šādās nominācijās:

• jaunais vides zinātnieks,
  • vides skolotājs,
  • vides aktīvistu grupa (klase, grupa augstskolā, skola, pašvaldības un to darba grupas, NVO, u. c.).

Konkursa balvu fonds 800 LVL, kuru veido zinātniskā literatūra, izzinošie mācību un zinātniskie materiāli vides nozarē, u. c.

Konkurss «Vides zinātnes balva» tiek organizēts ar mērķi veicināt un popularizēt vides zinātnes un izglītības attīstību Latvijā.

Konkursa nolikums.

2012. gada «Vides zinātnes balvas» laureātu svinīgā apsveikšana notiks 2012. gada 19. oktobrī plkst. 16.30 Latvijas Universitātes Senāta sēžu zālē (Rīgā, Raiņa bulvārī 19, 2. stāvā).

2. oktobris, 2012 plkst. 9:42