Aicina piedalīties intelektuālajā olimpiādē

22. septembris, 2009
22.09.2009.

Latvijas augstskolu un koledžu studenti aicināti piedalīties intelektuālajā olimpiādē GE Money Bank Intellecticus.

GE Money Bank, Valsts izglītības satura centra un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotā olimpiāde notiks jau otro gadu pēc kārtas. Šā gada olimpiādes tēma ir uzkrājumu risinājumi finansiālās stabilitātes nodrošināšanai.

Olimpiāde norisināsies divās kārtās. Pirmā kārta notiek līdz 19. oktobrim. Šajā laikā studentiem jāizveido piecu cilvēku komanda un jāiesūta risinājumi trim atlases kārtas uzdevumiem, no kuriem divi saistīti ar privātpersonu finanšu situāciju, bet trešais — ar situāciju uzņēmumā.

Finālā, kas norisināsies 7. novembrī Rīgā, piedalīsies desmit labākās komandas. Olimpiādes uzvarētāji iegūs ceļojošo zināšanu kausu savai un iespēju doties uz starptautisku ekonomikas konferenci. GE Money Bank Intellecticus 2009 atlases kārtas uzdevumi un nolikums ir pieejams mājaslapā: http://www.gemoneybank.lv.

22. septembris, 2009 plkst. 22:33