8. martā notiks «RTU Karjeras diena 2024»

5. februāris

Visus, kuri lūkojas pēc darba vai prakses vietām, ir ieinteresēti karjeras maiņā, Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) aicina piedalīties Latvijā lielākajā profesionālās orientācijas pasākumā «Karjeras diena». Tas notiks 8. martā no plkst. 10 līdz plkst. 18 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā. Karjeras dienā piedalīsies vairāk nekā 100 uzņēmumu, notiks «Darba tinderis» un daudz citu aizraujošu aktivitāšu. Ieeja pasākumā bez maksas.

Šogad «Karjeras diena» notiks jau 21. reizi.

Apmeklētāji visas dienas garumā varēs iepazīties ar uzņēmumu darba un prakses piedāvājumiem, apmeklēt dažādus stendus, piedalīties aizraujošās aktivitātēs, klausīties uzņēmumu prezentācijās, kas notiks uz «Draugu skatuves», utt. Uzņēmumi būs arī sagatavojuši īpašus pārsteigumus interesentiem, būs dažādi konkursi un dāvanas.

Sagaidāms, ka lielu apmeklētāju uzmanību saistīs «Darba tinderis» – sociālā uzņēmuma «Visas Iespējas» izstrādāta digitāla platforma, kas nodrošina ātrāku un efektīvāku darba devēju un kandidātu tikšanos. «Darba tinderis» piedāvā neskaitāmu CV un motivācijas vēstuļu vietā izveidot vienu profilu un vienas līdz trīs nedēļu laikā atrast savu darba match jeb potenciālo darba vietu. Platformā vienuviet iespējams iepazīt 100 dažādu uzņēmumu vakances, pieteikties tām un darba intervijām.

Lai piedalītos «Darba tinderī», aicinām reģistrēties. Reģistrācija aktivitātei tiks atvērta no 14. februāra. Vairāk informācijas.

«Karjeras diena» ir aizraujošs pasākums ikvienam darba tirgus dalībniekam – gan tiem, kuri meklē pirmo darba vietu, gan tiem, kurus interesē kontaktu dibināšana, jaunas sadarbības un kopīgu projektu veidošana.

Ieeja «Karjeras dienā» un autostāvvietas tās apmeklētājiem ir bez maksas. Lai saņemtu bezmaksas ieejas biļeti, lūdzu, reģistrēties vietnē aula.lv.

Savukārt iepazīties ar pasākuma programmu un sekot līdzi aktualitātēm var mājaslapā karjerasdiena.rtu.lv un «RTU Karjeras diena 2024» pasākumā Facebook, kā arī Instagram un TikTok.

Pasākumu atbalsta: «Maxima Latvija», «Tet», «Latvijas Mobilais Telefons», «Magebit», Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde, «Caverion Latvija».

Informatīvie atbalstītāji: cv.lv, prakse.lv, Nodarbinātības valsts aģentūra, cvmarket.lv.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

5. februāris plkst. 12:31