27. oktobrī notiek otrais TEDxRigaTechnicalUniversity

27. oktobris, 2023
.
.
.

27. oktobrī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) auditoriju centrā «Domus Auditorialis», Zundas krastmalā 8, un tiešsaistē notiek otrais TEDxRigaTechnicalUniversity, kurā divpadsmit iedvesmojošas personības no Latvijas un ārvalstīm atklās, kā cilvēki mijiedarbojoties ietekmē viens otra nākotni, rīcību un izvēles, un reflektēs par aktuāliem sabiedrību un tautsaimniecību transformējošiem notikumiem, uzsverot cilvēku lomu tajā.

Klātienē TEDxRigaTechnicalUniversity varēs piedalīties 100 apmeklētāju, gūstot neaizmirstamu pieredzi. Jebkurš interesents pasākumam varēs sekot līdzi arī RTU Facebook.

Šā gada TEDxRigaTechnicalUniversity virstēma ir cilvēks (It Is All About People) ar fokusu uz majestātisku cilvēku satikšanu (Meet Majectic Mate). Dalībniekiem un skatītājiem būs iespēja baudīt ļoti daudzveidīgu runātāju pieredzes stāstus. Antons Prokopenko, tehnoloģiju entuziasts no Nīderlandes, kurš ikdienā konsultē organizācijas mākslīgā intelekta jautājumos, runās par to, ka arī mākslīgā intelekta laikmetā ir nepieciešams cilvēks, lai sasniegtu sekmes. Savukārt «TV3 Group» personāla vadītāja un pusaudžu motivācijas programmas «MOT» trenere Lauras Pļavniece izcels, ka arī katra maza lieta ir no svara. Cēsu novada domes priekšsēdētāja vietnieks Atis Egliņš-Eglītis apcerēs komforta zonu un izkāpšanu no tās, Diāna Šmite runā pievērsīsies nākotnes nodarbinātībai un profesijām, kuras būs vai vairs nebūs aktuālas, bet Latvijas Mēbeļu ražotāju asociācijas izpilddirektore un Eiropas Mēbeļu rūpniecības konfederācijas valdes locekle Ieva Erele stāstīs, kā kokrūpniecība mainīja viņas dzīvi. 

Uz skatuves kāps arī investīciju uzņēmuma «Alphinox» partnere, RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes asociētā profesore Jūlija Bistrova, atklājot, kas kopīgs labai fiziskai formai un miljons dolāriem bankas kontā, nodibinājuma «Demokrātijas fonds» valdes priekšsēdētāja, RTU doktorante Ilze Jankovska, e-komercijas eksperts, «eCOMHUB» vadītājs Gustavs Gotauts, RTU students Edgars Kučinskis, fintech eksperts no Beļģijas Iouri Galitchenko, komunikācijas treneris Oskars Priede un starptautiskās vadības, komunikācijas un veiktspējas dzīvesveida eksperts Rihards Mickēvičs. 

RTU ir pirmā izglītības iestāde Latvijā, kas saņēmusi licenci TEDx pasākuma rīkošanai. TEDxRigaTechnicalUniversity tiek organizēts pēc RTU Inženierekonomikas un vadības fakultātes Uzņēmējdarbības inženierijas un vadības institūta iniciatīvas. 

Pasākums notiks angļu valodā. Vairāk informācijas. 

TED ir starptautiska organizācija ar vadmotīvu «Idejas, ar kurām vērts dalīties». TEDx ir nacionāla mēroga pasākums, ko rīko vietēji organizatori saskaņā ar TED misiju. 

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

27. oktobris, 2023 plkst. 9:23

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi