Zinātniskās bibliotēkas dāvana RTU 151. dzimšanas dienā – atvērto durvju diena bibliotēkā

11. oktobris, 2013
.
.

Bibliotēka ir RTU vienaudze, tāpēc tās krātuvēs var atrast arī pavisam senus izdevumus. Lai Jūs redzētu, kas paslēpts neredzamajā daļā, 14. oktobrī no plkst. 9–12 RTU Zinātniskā bibliotēka atvērs savas slēgtās krātuves apmeklētājiem. 

Centrālajā bibliotēkā (Ķīpsalas ielā 10)  sekojiet bultām un atklājiet sev jaunu pasauli! Līdz Rīgas astoņsimtgadei 2001. gadā Rīgas Dome vēlējās atjaunot pirmo vēsturisko Rātsnamu, kura vietā tobrīd atradās arī RTU Zinātniskā bibliotēka. Steidzami tika meklētas jaunas telpas un atrastas Ķīpsalā – šajā ēkā, kura sākotnēji tika projektēta gan  kā bumbu patvertne RTU Studentu pilsētiņai, gan kā RTU ķīmisko reaktīvu noliktava. Ēka tika pārprojektēta, bet savu vēsturisko šarmu bibliotēkas krātuve nes joprojām.

Ja vēlies ieskatīties RTU ZB Būvniecības un arhitektūras filiāles bibliotēkas grāmatu krātuvē, 14. oktobrī aizej uz Āzenes ielu 16/20, 507. telpu un uzzināsi, kas notiek aiz grāmatu plauktiem.

Kur pazūd bibliotekārs ar mācību grāmatu sarakstu, varēsi uzzināt, ja paiesi garām letei Mācību literatūras abonementā Āzenes ielā 14/24, 360. telpā. Tāpat redzēsiet, kas notiek ar grāmatām kuras norij mute Ķīmijas fakultātē 3. stāvā vai, kas noslēpies aiz info sienas Mācību literatūras abonementā.

Bibliotēkā esi gaidīts vienmēr!

RTU Zinātniskā bibliotēka

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Publikācijas datums

11. oktobris, 2013 plkst. 12:04

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi