Zīmēšanas kursi pavasara semestrī notiks attālināti

12. janvāris
.
.
Foto: Vitālijs Vinogradovs, RTU

Topošajiem reflektantiem, kuri vēlas studēt Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studiju programmās «Arhitektūra», «Materiālu tehnoloģija un dizains» un «Industriālais dizains», zīmēšanas kursi pavasara semestrī, ņemot vērā epidemioloģiskos situāciju, notiks attālināti. 

Paredzēts, ka tiks piedāvātas četras konsultācijas mēnesī ZOOM platformā, kā arī tiks nodrošināti mācību materiāli. Kursu dalībniekiem vēlams ar kameru un mikrofonu aprīkots dators. 

Konsultāciju laiki tiks precizēti, sazinoties ar savas grupas pedagogu. Attālinātajā režīmā strādās pedagogi Aleksandrs Beznosiks () un Reinis Liepa ().  Savukārt, lai kursiem pieteiktos, jāaizpilda reģistrācijas anketa, norādot attiecīgā pedagoga grupas zīmi, un jāsūta uz e-pastu

Mācību maksa mēnesī – 56 EUR. Apmaksa jāveic par katru nākamo (vienu) mēnesi un jāapmaksā līdz iepriekšējā mēneša 15. datumam.

Ja epidemioloģiskā situācija uzlabosies, tad kursi, iespējams, pavasarī, varētu norisināties klātienē. Kursu ilgums nav limitēts, bet būs atkarīgs no situācijas valstī.

Papildu informācija par zīmēšanas kursiem.

Sagatavošanas kursi RTU.

Kopīgot rakstu

Informācija par rakstu

Raksta autors

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

Publikācijas datums

12. janvāris plkst. 9:51

Līdzīgi raksti

Universitāte

Jaunumi

_