Zelts un sudrabs RTU galda tenisistiem Latvijas XXI universiādē

6. decembris, 2010

Šā gada 4. decembrī Rīgā norisinājās galda tenisa sacensības Latvijas XXI universiādē. Vīriešu konkurencē piedalījās 22 spēlētāji no 8 Latvijas augstskolām. RTU pārstāvēja Armands Cīrulis (ETF), Jānis Lesničenoks (DITF) un Gvido Kampāns (BF). Vīriešu vienspēlēs Armands Cīrulis izcīnīja 7. vietu un dubultspēlēs kopā ar Jāni Lesničenoku ierindojās 3. vietā. Savukārt, vienspēlēs Jānis Lesničenoks izcīnīja 8. vietu un Gvido Kampāns 17. vietu. Komandu kopvērtējumā RTU izlase izcīnīja 2. vietu, atzīstot LU pārākumu. Trešajā vietā ierindojās TSI.

06.12.2010.

Dāmu konkurencē savas augstskolas godu aizstāvēja 6 Latvijas augstskolu komandas ar 14 spēlētājām. RTU dāmu izlasi pārstāvēja Baiba Bogdasarova (IEVF), Ieva Indriksone (BF) un Elīna Kapača (MLĶF), kuras izcīnīja 1. vietu komandu vērtējumā pēc ilgu gadu pārtraukuma uzvarot LU un trešo vietu izcīnīja RSU. Vienspēlēs Baiba Bogdasarova izcīnīja 1. vietu, Ieva Indriksone 7. vietu un Elīna Kapača ierindojās 10. vietā. Bet dāmu dubultspēlēs Baiba Bogdasarova pārī ar Ievu Indriksoni izcīnīja 1. vietu.

Sveicam mūsu universitātes galda tenisistus ar izcilajiem panākumiem Latvijas XXI universiādē.

RTU Sporta klubs

6. decembris, 2010 plkst. 16:02