Vismāras Augstskolas prof. Dr. Ing. habil. Andreasa Ārensa vieslekcija

2. decembris, 2010

Baltijas-Vācijas Augstskolu birojs aicina uz Vismāras Augstskolas prof. Dr. Ing. habil. Andreasa Ārensa (Andreas Ahrens) vieslekciju «Datu pārraides tendences nākotnē», kas notiks šā gada 6. decembrī plkst. 18 Rīgas Tehniskās universitātes galvenajā ēkā, Kaļķu ielā 1, 219. telpā.

02.12.2010.

«Komunikācijas tehnika pēdējos gados ir piedzīvojusi revolūciju: datu un multimediju informācijas apmaiņa ir neatraujamas mūsu ikdienas dzīves sastāvdaļas. Ar to ir saistīti nemitīgi pieaugoši datu pārraides apjomi, kas nepietiekamu resursu (kā kopņu platums vai datu pārraides jauda) apstākļos nosaka augstākas prasības datu pārraidei izmantojamām tehnoloģijām,» lekcijas aktualitāti raksturo profesors.

Lekcijā prof. Ārenss prezentēs un analizēs tagadējās un nākotnes datu pārraides (bezvadu un vadu tīklos) koncepcijas.

Lekcija notiks vācu valodā ar tulkojumu latviešu valodā.

Plašāka informācijas par vieslekciju pieejama Baltijas-Vācijas Augstskolu biroja mājaslapā.

2. decembris, 2010 plkst. 10:25