Visiem topošajiem studentiem jāapstiprina iegūtā studiju vieta

15. jūlijs, 2016

Ir sākusies uzņemšanas otrā kārta, kad ikvienam topošajam studentam, kurš pieteicies pamatstudijām Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), ir jāapstiprina, ka piekrīt tam, kurā studiju programmā vienotā uzņemšanas sistēma viņu atbilstoši viņa vēlmēm un konkursa rezultātiem ir ierindojusi un ka viņš mācīsies konkrētajā programmā. Ja reflektants to neapstiprina, viņš konkrēto studiju vietu zaudē.

Iegūto studiju vietu reflektants no 15. jūlija plkst. 16 līdz 19. jūlijam plkst. 16 var apstiprināt:

• Portālā www.latvija.lv;
  • Zvanot pa tālruni 67089003;
  • Klātienē RTU centrālajā ēkā, Rīgā, Kaļķu ielā 1-121 18. jūlijā no plkst. 10 līdz plkst. 17 un 19. jūlijā no plkst. 10 līdz plkst. 16 vai arī jebkurā no vienotās uzņemšanas punktiem.

Informāciju par konkursa rezultātiem reflektanti uzzinās 19. jūlijā plkst. 19 portālā latvija.lv, kā arī katram topošajam studentam personīgi tiks aizsūtīta informācija īsziņā vai elektroniskajā vēstulē.

Jaunie studenti studiju līgumus parakstīt varēs attiecīgajās RTU fakultātēs 25. un 26. jūlijā un no 1. septembra.

RTU Komunikācijas un mārketinga nodaļa

15. jūlijs, 2016 plkst. 10:52