Vieslekcija IEVF «Panākumu teholoģija nekustamo īpašumu pārdošanā»

16. novembris, 2011

RTU IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūts sadarbībā ar Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociāciju LANĪDA organizē nekustamo īpašumu kompānijas «МИЭЛЬ» (Krievija) dibinātāja Grigorija Kuļikova vieslekciju – meistarklasi «Panākumu tehnoloģija nekustamo īpašumu pārdošanā».

RTU IEVF Būvuzņēmējdarbības un nekustamā īpašuma ekonomikas institūtsun Latvijas Nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA sadarbībā ar AS «LatMLS» organizē vieslekciju – meistarklasi «Panākumu tehnoloģija nekustamo īpašumu pārdošanā» nozares speciālistiem un RTU studiju programmu «Nekustamā īpašuma pārvaldība» un «Būvuzņēmējdarbība un nekustamā īpašuma vadīšana» studentiem.
Latvijas nekustamā īpašuma tirgūstrādā cilvēki, kas patiesi interesējas par šīs jomas attīstību un pilnveidošanu, lai maksimāli palielinātu profesijas profesionalitātes līmeni un sniegtu kvalitatīvus pakalpojumus saviem gala patērētājiem. Pasākuma mērķis ir apkopot dažādu valstu nekustamo īpašumu profesionāļu pieredzi un motivēt Latvijas nekustamā īpašuma tirgus dalībniekus kopīgai un veiksmīgai sadarbībai.

RTU IEVF telpās Meža ielā 1/7, 223. auditorijā no plkst. 10 ar vieslekciju – meistarklasi «Panākumu tehnoloģija nekustamo īpašumu pārdošanā» uzstāsies Grigorijs Kuļikovs, Krievijas lielākās nekustamo īpašumu kompānijas «МИЭЛЬ» direktoru padomes priekšsēdētājs.

Vieslekcijas tiešsaiste skatāma institūta mājaslapā.

Darba valoda: krievu.

IEVF BUNĪI