10. februāris, 2010
.
.
.

RTU studenti sekmīgi startējuši šā gada pirmajās sacensībās vieglatlētikā pieaugušajiem, kas notika 5. un 6. februārī Rīgas Sporta manēžā.

10.02.2010.

Rīgas čempionu godā šogad sievietes: kārtslēkšanā ar jaunu Latvijas rekordu telpās – 4,05 m Ildze Bortaščenoka un 3000 m skrējienā – 10:16,40 Anete Midrijāne. A. Midrijāne arī 1500 m distancē ierindojās 3. vietā – 4:52,26. Kārtslēkšanā otro vietu izcīnīja mūsu Lāsma Beķere – 3,10 m.

Mūsu vīrieši šogad diemžēl pirmās vietas neieguva. Otrā vietā lodes grūšanā ierindojās Arnis Žviriņš – 15,55 m, trešā vietā 400 m skrējienā Igors Kurčenkovs – 51,45. Pārējie rezultāti Latvijas Vieglatlētikas savienības mājaslapā.

Vieglatlētiem nākamais starts – 19. un 20. februārī Latvijas studentu ziemas atklātajās meistarsacīkstēs. Aicinām skatītājus Rīgas Sporta manēžā 19. februārī plkst. 17 un 20. februārī plkst. 10.