Vidusskolēnus aicina uz sagatavošanas nodarbībām centralizētajam eksāmenam kursā «Ķīmija II»

5. decembris, 2023
Foto: Elīna Karaseva, RTU

Vidusskolēniem, kuri gatavojas kārtot centralizēto eksāmenu padziļinātajā kursā «Ķīmija II», ir iespēja pārbaudījumam sagatavoties Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes (MLĶF) piedāvātajos sagatavošanas kursos, kas notiks attālināti Zoom platformā, sāksies 2024. gada 8. janvārī un norisināsies līdz 20. maijam pirmdienās plkst. 18.00–20.00. Sagatavošanas kursus vadīs RTU docents un ķīmijas skolotājs Mihails Gorskis.

Paredzētas astoņpadsmit nodarbības, kurās apskatīs kursa «Ķīmija II» tematus, iztirzājot tipiskākos piemērus no iepriekšējo gadu centralizētajiem eksāmeniem ķīmijā, kā arī tematus, kuri minēti jaunajos centralizēto eksāmenu indikatoros. Aplūkoto tematu pilnīgai izpratnei un zināšanu nostiprināšanai skolēniem patstāvīgai risināšanai tiks piedāvāti tematiski uzdevumi.

Maksa par kursiem – 80 eiro.

Maksājums jāveic tikai tad, kad dalībnieks ir saņēmis sava pieteikuma apstiprinājumu un maksājuma rekvizītus.

Papildu informācija par sagatavošanas kursiem ķīmijā – RTU MLĶF dekāna vietniece studiju darbā Dr. chem. Ieva Jaunzeme (29779293 vai )

RTU Sabiedrisko attiecību departaments

5. decembris, 2023 plkst. 18:11