Vidusskolēni aicināti uz Atvērto durvju dienu RTU Rīgas Biznesa skolā

13. janvāris, 2020

Sestdien, 8. februārī, plkst. 11.00 Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Rīgas Biznesa skola (RBS) aicina vidusskolēnus uz bakalaura programmu Atvērto durvju dienu, kas būs veltīta Baltijas IT līderu (BITL) izcilības bakalaura studiju programmai «Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas» un bakalaura programmai «Biznesa vadība». Atvērto durvju diena notiks RTU RBS, Skolas ielā 11.

Vidusskolēniem būs iespēja satikt mācībspēkus, izjautāt visu par prasībām un nosacījumiem, lai iegūtu izglītību bakalaura līmeņa studiju programmās «Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas» un «Biznesa vadība».

BITL ir Ziemeļeiropā pirmā augsta līmeņa starpdisciplināra IT programma, kas studentiem sniedz vispusīgas zināšanas IT jomā, sagatavojot augsta līmeņa IT speciālistus – potenciālos uzņēmumu vadītājus. Šī ir unikāla iespēja jauniešiem kļūt par augsti kvalificētiem un darba tirgū pieprasītiem IT profesionāļiem, kuri spēj ne tikai programmēt, bet arī vadīt uzņēmumus, redzēt lietu kopsakarību, pieņemt stratēģiskus lēmumus un būt līderi mūsdienu digitālajā pasaulē.

Studiju programma tiek realizēta angļu valodā, un tās ilgums – četri gadi, no kuriem pēdējo būs iespējams studēt Bufalo Universitātē. Absolvējot universitāti, studenti iegūs bakalaura grādu datorvadībā un datorzinātnē.

Studiju programma «Biznesa vadība» tiek īstenota sadarbībā ar Norvēģijas Biznesa skolu un Bufalo Universitāti, absolventiem piedāvājot iespēju iegūt dubultos diplomus, kuri tiek augstu vērtēti darba tirgū.

Pasākumā piedalīsies arī Norvēģijas Biznesa skolas pārstāve Ouafa Abarkach.

Interesentiem lūgums reģistrēties.

RTU Sabiedrisko attiecību departaments