Vides un klimata tehnoloģiju speciālisti pulcējas konferencē tiešsaistē

14. maijs, 2020
Posteru sesija «CONECT» konferencē 2019. gadā

Konferencē «CONECT - Conference of Environment and Climate Technologies », kas no 13. līdz 15. maijam norisinās «Zoom» platformā, piedalās ap 100 dalībnieku no 20 valstīm un tā tiek rīkota katru gadu, lai veicinātu zinātnieku pētījumu rezultātu apmaiņu enerģētikas un vides inženierzinātņu jomā, kā arī dotu iespēju zinātniekiem un doktorantiem publicēt savus zinātniskos rakstus un pētījumu rezultātus.

Konferences uzmanības centrā šogad ir tehnoloģiju attīstības ilgtspēja, atjaunojamā enerģija, zaļā transporta sistēmas, viedās enerģijas un bezizmešu tehnoloģijas, biodegvielas un alternatīvās degvielas, enerģētikas un oglekļa tirgus, energoefektivitātes uzlabošana, resursu efektīva izmantošana, aprites ekonomika un ekodizains.

Ikgadējo starptautisko konferenci rīko Rīgas Tehniskās universitātes Elektrotehnikas un vides inženierzinātņu fakultātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūts no tā norisinās kopš 2008. gada.

Konferences raksti tiks publicēti žurnālā Environmental and Climate Technologies un indeksēti Scopus un Web Of Science datubāzēs.

Konferences mājaslapa

Saistītie tagi: