Veiksmīgi noritējusi BEST XII Ziemeļaustrumu reģionālā sanāksme

29. marts, 2012

No 22. līdz 26. martam Rīgā norisinājās Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) studentu biedrības BEST-Riga organizētā XII reģionālā sanāksme – stratēģiski svarīgs sešu mēnešu atskaites punkts organizācijas Board of European Students of Technology (BEST) darbībā. Lai piedalītos sanāksmē, Rīgā ieradās 68 jaunie inženieri no 13 Eiropas tehniskajām universitātēm.

Reģionālā tikšanās Rīgā vienuviet pulcēja 46 delegātus no dažādām BEST Ziemeļaustrumu reģiona grupām un 22 pārstāvjus no citām Eiropas universitātēm. Rīga kļuva par satikšanās vietu studentiem no Maskavas, Sanktpēterburgas, Jekaterinburgas, Kauņas, Tallinas, Gdaņskas, Rīgas, Lodzas, Lionas, Milānas, Lundas, Brno, Āhenes, Valjadolīdas, Atēnām un Porto tehniskajām universitātēm.

Tikšanās laikā dalībnieki diskutēja un analizēja katras vietējās BEST grupas darbības rezultātus pēdējo sešu mēnešu laikā, guva jaunas zināšanas un uzlaboja savas personīgās prasmes, piedaloties dažādos apmācību treniņos, darba un diskusiju grupās un iepazinās ar priekšlikumiem, par kuriem delegāti tiks aicināti balsot BEST ĢenerālajāAsamblejā.

Ģenerālā Asambleja ik gadu ir svarīgākā organizācijas pārstāvju tikšanās. Šogad BEST Ģenerālā Asambleja no 12. līdz 21. aprīlim norisināsies Parīzē, Francijā.

BEST-Riga ir starptautiskas, nepolitiskas, bezpeļņas studentu organizācijas BEST pārstāvniecība Latvijā, kas Rīgā darbojas jau 18 gadus un vieno 45 aktīvus RTU studentus. Ar mērķi piedāvāt studentiem sadarbības, komunikācijas un apmaiņas iespējas, BEST darbojas 30 Eiropasvalstu 91 tehniskajās universitātēs, radot spēcīgu, labi organizētu un inovatīvu tehnisko specialitāšu studentu tīklu.

BEST XII Ziemeļaustrumu reģionālo tikšanos atbalstīja: Rīgas Tehniskā universitāte, Fazer, Rīgas piena kombināts, Balticovo, Durex, Ariols, Rūķīšu tēja, Latvijas valsts meži, Liepājas kafija.

RTU Informācijas centrs

29. marts, 2012 plkst. 9:35