Vasaras prakšu konkurss «Labā prakse»

13. aprīlis, 2011

Otrdien, 12. aprīlī RTU notika vasaras prakšu konkursa atklāšanas pasākums, kurā piedalījās RTU rektors Leonīds Ribickis, LLU mācību prorektors Arnis Mugurēvičs, Hipotēku bankas valdes locekle Baiba Brigmane, kā arī studenti un uzņēmēji. Pasākuma laikā tika sniegta informācija par konkursa norises gaitu, uzņēmumiem, kas piedāvā prakses vietas, kā arī parakstīts konkursa nolikums. Konkursa «Labā prakse» mērķis ir popularizēt inženierzinātnes un veicināt studentu ieinteresētību un zināšanas izvēlētajā studiju jomā.

Skatīt galeriju

Konkursā atlasītajiem studentiem vasarā būs iespēja iziet vienu mēnesi ilgu praksi kādā no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, kā arī saņemt 150 latu lielu stipendiju, kuru nodrošinās «Hipotēku banka». Lai pieteiktos projektu konkursam līdz 9. maijam rakstiski un elektroniski jāiesniedz 3–7 lpp. garš projekta pieteikums. Pieteikuma forma un uzņēmumu saraksts, kas piedāvā prakses vietas atrodams nolikumā.

«Labā prakse» nolikums «Labā prakse» nolikums 386.34 Kb

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstiet uz e-pastu: vai zvaniet RTU Studentu parlamentam uz telefona nr. +371 26113110.

RTU Studentu parlaments

laba_prakse.jpg