Vācu valodas kurss «Wirtschaftsdeutsch»

2. septembris, 2010

Rīgas Tehniskās universitātes Starptautisko un sabiedrisko attiecību departaments aicina apgūt Hāgenas Tālmacības universitātes (Vācija) izstrādāto vācu valodas kursu «WIRTSCHAFTSDEUTSCH».

02.09.2010.

Kurss «WIRTSCHAFTSDEUTSCH» palīdz:

• pilnveidot studijām un darbam nepieciešamās vācu valodas zināšanas;
  • apgūt ekonomikas nozares leksiku;
  • iegūt prasmes jebkuras nozares tekstu ātrai lasīšanai, izpratnei un kopsavilkumam;
  • iepazīt jaunākās svešvalodas mācīšanās metodes.

Lai sekmīgi apgūtu šo kursu, nepieciešamas vācu valodas zināšanas B1 vai B2 līmenī.

Mācības plānotas no 27. septembra līdz 24. janvārim reizi nedēļā, pirmdienās, no plkst. 18 līdz 19.30 RTU telpās, Rīgā, Kaļķu ielā 1.

Kursa noslēgumā dalībnieki kārto eksāmenu. Tie, kas sekmīgi nokārtojuši pārbaudījumu, saņem Hāgenas Tālmācības universitātes tālākizglītības sertifikātu.

Kursa cena (ieskaitot mācību materiālus) ir Ls 150 (studentiem 20% atlaide). Iespējama samaksa pa daļām.

Pieteikšanās un informācija līdz 21. septembrim:
RTU Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamentā
Rīgā, Kaļķu ielā 1, 307. telpā
Tālrunis: 67089021