Vācijas pētniecības diena Rīgā

9. aprīlis, 2013

Jūs plānojat veikt zinātnisko pētniecību Vācijā? Jūs interesē doktorantūras studijas Vācijas universitātēs? Jūs meklējat sadarbības partnerus kādā Vācijas zinātnes un pētniecības institūtā?

Tad Vācijas Akadēmiskās Apmaiņas Dienests (DAAD) sadarbībā ar portālu www.research-in-germany.de un Latvijas Zinātņu akadēmiju (LZA) ielūdz Jūs apmeklēt «Vācijas pētniecības dienu», kas tiek rīkota Rīgā, 22. aprīlī plkst. 11–17 Latvijas Zinātņu akadēmijā Akadēmijas laukumā 1.

Vācijas pētniecības dienas programma Vācijas pētniecības dienas programma

Šajā dienā būs iespēja tikties ar pārstāvjiem no augsta līmeņa Vācijas zinātnes un pētniecības iestādēm un pētniecības atbalsta organizācijām. Pasākumā piedalīsies arī Vācijas pētniecības biedrība Deutsche Forschungsgemeinschaft (DFG), organizācijas Max-Planck-Gesellschaft (MPG), Leibniz-Gemeinschaft (LG), un Alexander von Humboldt-Stiftung (AvH), kuri sniegs ieskatu par zinātnes un pētniecības nozari Vācijā.

Pārstāvēti tiks arī Vācijas-Baltijas Augstskolu birojs (BDHK) un Mēklenburgas-Priekšpomerānijas Augstskolu kontaktbirojs (KHMV). Atsevišķās prezentācijās (angļu/vācu valodās ) varēs gūt pārskatu par dažādām šo organizāciju piedāvātām pētniecības programmām, stipendijām un atbalsta iespējām. Pēc prezentācijām būs iespēja individuālām sarunām pie informācijas galdiņiem.

DAAD mājaslapā.

9. aprīlis, 2013 plkst. 12:19