Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienesta stipendijas

18. oktobris, 2010

18.10.2010.

Vācijas Akadēmiskās apmaiņas dienests (DAAD) izsludina pieteikšanos uz stipendijām studijām un pētniecības darbam Vācijā 2011./2012. studiju gadā.

Līdz 15. novembrim iespējam pieteikties uz:

• stipendijām studijām augstskolu vasaras kursos;
  • stipendijām studentu grupu braucieniem un praksēm;
  • ERP gada stipendijām ekonomikas studentiem;
  • studiju stipendijām (maģistra programmas apguvei) jebkuras specialitātes absolventiem;
  • stipendijām arhitektiem, māksliniekiem un mūziķiem padziļinātām studijām specialitātē;
  • DAAD/Roche Diagnostic stipendijām doktorantiem un jaunajiem zinātniekiem;
  • stipendijām bijušajiem stipendiātiem (ja iepriekš izmantota vismaz vienu gadu ilga stipendija);
  • stipendijām zinātnisku pētījumu veikšanai doktorantiem, zinātniekiem un augstskolu mācībspēkiem.

Prezentācija par studiju iespējām un stipendiju piedāvājumiem Vācijā.

Prezentācija par pētniecības darba iespējām un stipendiju piedāvājumiem Vācijā.

Sīkāka informācija par stipendijām, pētniecības  un studiju iespējām Vācijā un pieteikšanās kārtību: www.daad.lv vai DAAD Informācijas centrā, Rīgā, Kaļķu ielā 1–402. Tālr.: 6722 8800; e-pasts: .

18. oktobris, 2010 plkst. 12:15