Uzņēmēji: tehnisko nozaru studentiem jāuzlabo psihosociālās prasmes

8. jūlijs, 2010

Uzņēmumu pārstāvji atzinuši, ka viena no būtiskākajām problēmām, kas traucē tehnisko nozaru studentiem veiksmīgi iekļauties darba tirgū, ir psihosociālo prasmju trūkums. Lai tās uzlabotu, RTU Karjeras centrs sadarbībā ar studentu organizāciju «BEST-Riga» organizēs bezmaksas nometni 50 RTU studentiem.

08.07.2010.

«2009. gada rudenī «BEST-Riga» rīkotajā apaļā galda diskusijā uzņēmēji atzina, ka tehnisko nozaru studentiem līdzās universitātē iegūtajām profesionālajām zināšanām pietrūkst komunikācijas, prezentēšanas un vadīšanas prasmes, lai nākotnē veiksmīgi virzītos pa karjeras kāpnēm,» stāsta RTU Karjeras centra vadītāja Liene Jasukeviča.

Lai risinātu šos jautājumus, RTU Karjeras centrs sadarbībā ar studentu organizāciju «BEST-Riga» piedalījās un uzvarēja «Labiedarbi.lv» otrajā projektu konkursā, kas norisinājās no 1. jūnija līdz 30. jūnijam. Projektu konkursā tika iegūti līdzekļi nometnes «Step by Step: how to be the best of the best» organizēšanai.

Projekta «Step by Step: how to be the best of the best» mērķis ir veicināt tehnisko zinātņu studentu profesionālās izaugsmes iespējas, nodrošinot iespēju 50 Rīgas Tehniskās universitātes studentiem uzlabot savas komunikācijas, sadarbības, prezentācijas un vadīšanas prasmes trīs dienu intensīvas apmācības nometnē.

Jau ziņots, ka nometne norisināsies no 13. līdz 15. augustam Saldus novadā, «Juku dzirnavās. Tās ietvaros tiks organizētas gan dažādas lekcijas, gan grupu diskusijas, kuras vadīs Latvijā pazīstami dažādu nozaru pārstāvji. Dalību projektā jau apstiprinājis viens no mūzikas kompānijas «Mikrofona ieraksti» vadītājiem Guntars Račs un aktieris Rihards Lepers.

RTU Informācijas centrs

8. jūlijs, 2010 plkst. 8:26