Uzmanību, studenti, kuri dzīvo Āzenes ielā 22a!

23. februāris, 2011

Informācija Āzenes ielā 22a 11.,12.,13. un 14. stāvvadu dzīvokļos dzīvojošajiem studentiem!

Sakarā ar dienesta viesnīcas Āzenes ielā 22a energoefektivitātes paaugstināšanas  projekta īstenošanas sākšanu šā gada aprīlī lūdzam Jūs līdz 21. martam pārcelties uz jebkuru citu RTU dienesta viesnīcu pēc Jūsu izvēles.

Sākot no 21. marta, studenti, kuri nebūs pārcēlušies labprātīgi, pašinevarēs izvēlēties turpmāko dzīvesvietu, bet saņems konkrētu norādījumu, kurp jāpārceļas. Studenta personīgās mantas, kas līdz norādītajam laikam nebūs aizvestas, tiks aprakstītas un novietotas saimniecības telpā.

Ja Tu esi samaksājis īres maksu Āzenes ielā 22a par martu, jaunajā dzīvesvietā otrreiz jāmaksā nebūs.

Atceries! Vispirms ir jāizrakstās no pašreizējās dzīvesvietas dienesta viesnīcā un tikai tad Jūs var pierakstīt jaunajā dienesta viesnīcā.

Jaunas ieejas kartes nav jāpērk. Iesakām saglabāt vecās ieejas kartes, jo plānots, ka oktobrī Jums būs iespēja atgriezties dienesta viesnīcā Āzenes ielas 22a!

Ja rodas jautājumi, lūdzu vērsieties pie dienesta viesnīcas Āzenes ielā 22a ēkas vadītājas Regīnas Krumpānes.

RTU Studentu viesnīcu daļa

23. februāris, 2011 plkst. 11:32