Uzmanību inženiera studiju beidzējiem!

27. jūnijs, 2013

Baltijas valstu un Zviedrijas septiņu inženierprofila universitāšu apvienība zinātnē un tehnoloģijā «BALTECH» piedāvā studiju iespējas RTU inženieriem starptautiskajā maģistrantūras studiju programmā «Ražošanas inženierzinības un vadība» (Industrial Engineering and Management).

Studiju programma tika izveidota ar Stokholmas Karaliskā tehnoloģiskā institūta, Linčēpingas un Lundas universitāšu, kurās ir lieli  un spēcīgi tehnoloģiskie institūti, atbalstu. Tās izveidē piedalījās arī Rīgas, Tallinas, Viļņas un Kauņas tehniskās augstskolas, kurās  šī programma arī ir atvērta.

Programma ietver gan praksē tik ļoti vajadzīgās inženierzinības jaunu produktu izstrādē un ražošanas tehnoloģijā, gan sevišķi noderīgās zināšanas biznesa vadībā un finansu jautājumos. Apmācība šajā divgadīgajā programmā notiks pamatā angļu valodā, jo izmantojamā literatūra galvenokārt ir angļu valodā un ieplānoti arī vieslektoru lekciju kursi.

Studijas šajā programmā RTU sākās jau ar 2000. gada rudens semestri un uzņemšana turpinājās katru gadu, uzņemam arī šogad. Inženieri ar RTU bakalaura grādu inženierzinātnēs un inženiera kvalifikāciju var bez maksas uzsākt mācības starptautiskajā maģistru programmā un ievērojami palielināt savu vērtību sarežģītajā darba tirgū. Lai studentiem radītu labvēlīgus apstākļus mācību savienošanai ar darbu, nodarbības tiek organizētas vakaros. Studiju apjoms ir 80 kredītpunkti un iegūstamais grāds – vadībzinātņu maģistrs. Programma akreditēta līdz 2019. gadam.

Uzņemšanas noteikumi.

Papildu informācija.