Tuvojas gadskārtējās Studentu dienas

29. oktobris, 2009

11. un 12. novembrī Jelgavā ikgadējās Studentu dienas jau 17. reizi pulcēs Latvijas augstskolu studentus. Šā gada Studentu dienas sauklis ir «Studentu gars - pāri visam!».

29.10.2009.

Šogad pasākumu programmā ir Studentu dienas ieskaņas balle Jelgavas pilī, studentu vienotības gājiens par godu Starptautiskajai Studentu dienai, tradicionālā «Popiela», kurā studenti varēs realizēt trakākās idejas savas iemīļotākās mūzikas pavadījumā. Būs arī dažādas sportiskas aktivitātes.

Godinot Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienu, tiks turpināta iepriekšējā gadā aizsāktā tradīcija ar ziedu nolikšanu pie Jāņa Čakstes pieminekļa. Notiks konkurss «Jautrākie un asprātīgākie Latvijā». Par jautrākās, asprātīgākās un atraktīvākās augstskolas titulu komandas cīnīsies humora šovā – konkursā «C vitamīns».

Vakarā plānota ballēšanās vairākās vietās vienlaikus – Jelgavas sporta hallē, literāri muzikālajā klubā «Jelgavas Baltie Krekli», naktsklubos «Tonuss» un «Post-Club».

Studentu dienas pasākumus organizē Latvijas lauksaimniecības universitāte (LLU), LLU SP, sadarbojoties ar Jelgavas domi.

29. oktobris, 2009 plkst. 14:53