Turpinās Doktorantūras skolas semināru cikls «Promocijas darba sagatavošana»

7. janvāris, 2011

Otrdien, 11. janvārī, Kaļķu ielā 1, 301. auditorijā, plkst. 18.30 norisināsies otrais RTU Doktorantūras skolas organizētā semināru cikla «Promocijas darba sagatavošana» seminārs, kurā tiks aplūkoti promocijas darba plānošanas jautājumi – termiņi un nosacījumi, kas jāievēro, lai veiksmīgi sagatavotu, iesniegtu un aizstāvētu promocijas darbu.

07.01.2011.

Semināru «Promocijas darba sagatavošanas sistēma» vadīs Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes profesors Kārlis Ketners, kuram ir vairāk nekā 10 gadu pieredze Elektrotehnikas zinātņu nozares Promocijas padomes«RTU P–14» zinātniskajam sekretāra amatā.

K. Ketners dalīsies pieredzē un sniegs daudzveidīgu praktisku informāciju: par promocijas darbu noformēšanu, recenzentu izvēli, kvalitāti, gadījumiem, kad saņemts negatīvs promocijas darba vērtējums, lielākajām doktorantu kļūdām utt., informē RTU Doktorantūras skolas projekta vadītāja Zane Skreija.

Dalībnieku skaits seminārā nav ierobežots. Uz semināru aicināti visi interesenti. Dalībai seminārā organizatori lūdz pieteikties, sūtot e-pastu: .

Jau ziņots, ka Doktorantūras skolas semināru ciklu «Promocijas darba sagatavošana» kopumā veidos seši semināri. Pirmais cikla seminārs «Zināšanu vadība» RTU notika 14. decembrī. Turpmāk plānoti šādi semināri: «Zinātniskā novitāte un tāsveidi», «Laika plānošana», «Hipotēzes izvirzīšana un aizstāvēšana, aizstāvēšanai izvirzāmās tēzes, pētījuma priekšmets un pētījuma objekts», «Autortiesības un  zinātniskā ētika».

RTU Informācijas centrs

7. janvāris, 2011 plkst. 19:53