Turcijas valsts stipendijas studijām maģistra un doktora studiju programmās

7. marts, 2013

Izsludināta pieteikšanās uz Turcijas valsts stipendijām, lai studētu maģistra un doktora studiju programmās Turcijā.

Maģistra un doktora studijām iespējams pieteikties uz šādām programmām: politikas zinātne, starptautiskās attiecības, jurisprudence, inženierzinātnes, islāma studijas, lauksaimniecība, ekonomika, žurnālistika, vēsture, socioloģija, arhitektūra un lingvistika.

Maģistra programmām var pieteikties arī bakalaura programmu studenti, ja bakalaura studijas tiks pabeigtas līdz 2013. gada beigām.

Maģistra programmām var pieteikties kandidāti, kas dzimuši ne agrāk kā 1983. gada 1. janvārī, doktora studijām – kandidāti, kas dzimuši ne agrāk kā 1978. gada 1. janvārī.

Stipendija sedz:

• universitātes mācību maksu;
  • veselības apdrošināšanu;
  • maksu par dzīvošanu kopmītnēs;
  • turku valodas apmācību;
  • ceļa izdevumus.

Pamatinformācija par stipendiju angļu un turku valodās atrodama šeit.

Vairāk informācijas Turcijas valsts stipendiju mājaslapā.

Pieteikšanās stipendijām notiek tiešsaistē: www.turkiyeburslari.gov.tr un www.trscholarships.org

Pieteikšanās termiņš – 2013. gada 31. marts.

RTU Informācijas centrs

7. marts, 2013 plkst. 16:29