Teksasas Universitātes delegācijas vizīte RTU

2. novembris, 2010

Lai apspriestu turpmākās sadarbības iespējas, 2. novembrī RTU viesojās Teksasas Universitātes (ASV) pārstāvji – prezidents Dr. Dan Jones un viceprezidents Dr. Larry F. Lemanski. Delegāciju uzņēma RTU rektors akadēmiķis Dr. habil. sc. ing. Ivars Knēts, mācību prorektors profesors Dr. sc. ing. Uldis Sukovskis, zinātņu prorektors akadēmiķis Dr. habil. sc. ing. Leonīds Ribickis, IEVF dekāns profesors Dr. habil. oec. Remigijs Počs, RBS direktors Dr. oec. Jānis Grēviņš, zinātņu prorektora vietnieks profesors Dr. sc. ing. Bruno Grasmanis, IEVF Starptautisko programmu nodaļas vadītājs Modris Ozoliņš un Starptautisko un sabiedrisko attiecību departamenta vadītājas vietniece Jolanta Jurēvica.

02.11.2010.  Skatīt galeriju

Teksasas Universitāte ir piektā vecākā universitāte Teksasā, viena no izcilākajām universitātēm, kas sagatavo pedagogus.

2. novembris, 2010 plkst. 10:52