Tehniskās jaunrades dienās piedalījušies vairāk nekā 350 jaunieši

8. novembris, 2010

Tehniskās jaunrades dienās, kas nedēļas nogalē norisinājās Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU), Rīgā un Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU), Jelgavā kopumā piedalījās 367 dalībnieki, kas aktīvi iesaistījās studentu piedāvātajās tehniskās jaunrades disciplīnās.

08.11.2010.

Kā informē projekta koordinatore Viktorija Klimko, tehniskās jaunrades darbnīcās nedēļas nogalē Rīgā piedalījās 235 jaunieši, Jelgavā – 132 jaunieši.

Kā Tehniskās jaunrades dienu mājaslapā komentē kāds dalībnieks ar segvārdu «Ogre»: «Pasākums izdevies par visiem 100 %. Cilvēku daudz, spriedze liela, tomēr visu var paspēt, ja izmanto komandas darbu. Biežāk šādus pasākumus! Tehniskās jaunrades dienas sāku apmeklēt jau pagājušajā gadā un plānoju to darīt arī nākamgad.»

Turpmākie Tehniskās jaunrades dienu pasākumi paredzēti Latvijas lielākajās pilsētās: 14. novembrī – Valmierā (Vidzemes Augstskolā), 21. novembrī – Rēzeknē (Rēzeknes Augstskolā), 28. novembrī – Liepājā (RTU Liepājas filiālē).

Dalība pasākumā ir bez maksas. Dalībnieki tiks nodrošināti ar darba rīkiem un materiāliem. Reģistrēties dalībai Tehniskās jaunrades dienā iespējams vai nu klātienē, ierodoties pasākumā, vai arī aizpildot reģistrācijas anketu, kas atrodama mājaslapā.

RTU Informācijas centrs

8. novembris, 2010 plkst. 16:12