Tallinā notiek BALTECH universitāšu bibliotēku seminārs

25. maijs, 2010

Rīgas Tehniskās universitātes Zinātniskās bibliotēkas direktore (RTU ZB) Aija Janbicka un direktores vietniece Sarmīte Krauze devušās uz Tallinu, lai 26. un 27. maijā piedalītos BALTECH universitāšu bibliotēku seminārā «E-resursi un e-pakalpojumi».

25.05.2010.

Seminārs notiek Tallinas Tehniskās universitātes jaunajā bibliotēkā, kas tika atklāta pagājušā gada oktobrī.

A. Janbicka un S. Krauze seminārā uzstāsies ar prezentāciju, kurā stāstīs par RTU ZB e-resursiem un piedāvātajiem e-pakalpojumiem, kā arī piedalīsies diskusijās par šiem un citiem jautājumiem. Semināra laikā tiks apspriesta arī BALTECH universitāšu bibliotēku turpmākā sadarbība.

BALTECH ir 1997. gadā dibināta virtuāla Baltijas jūras reģiona valstu augstskolu apvienība, kurā apvienojušās septiņas tehniskās universitātes: RTU, Kauņas Tehnoloģiskā universitāte, Linčēpingas Universitāte, Lundas Universitāte, Karaliskais Tehnoloģiskais institūts, Tallinas Tehniskā universitāte un Viļņas Ģedimina tehniskā universitāte.

25. maijs, 2010 plkst. 11:05